طراحی سه بعدی ابرو

بسیاری از افراد به خاطر داشتن ابروهای کم پشت و نازک نگران هستند و تصمیم گرفتند  راه حلی برای رفع این مشکل خود پیدا کنند. بنابراین ممکن است به دنبال هر روشی برای ترمیم ابروهای خود باشند  اما در این مورد باید توجه لازم را داشته باشیم  که هر روشی نمی‌تواند پاسخگوی نیاز هر فرد باشد و باید از روشی استفاده کنیم که مناسب نیاز ما باشد . یکی از روش‌هایی که می‌توان گفت برای هر کس ایده‌آل‌ترین روش است،کاشت ابرو است که افراد زیادی از آن استفاده می کنند

 

کاشت ابرو همانطور که از نامش پیداست روشی می باشد  که در آن موهایی در قسمت های کم پشت ابرو کاشته می‌شود. به طور کُلی بسیاری از افراد به صورت طبیعی دچار کم پشتی ابرو می‌شوند. این افراد برای ترمیم ابروهای ریخته شده و پر کردن فضاهای خالی نیاز به کاشت  ابرو  دارند. شایان ذکر است که در این عمل از موهای طبیعی بدن خود  فرد برای کاشت استفاده می‌شود؛ موهای پشت سر و سایر موهایی که نازک‌اند برای استفاده از این روش مناسب‌ هستند .

 

در کاشت ابرو ، طراحی خطوط ابرو نقش بسیار مهمی دارد چرا که باید فاکتورهای مهم در طراحی خطوط ابرو در نظر گرفته شود از جمله این فاکتورها می توان به فرم دلخواه ، فرم متناسب با چهره و تعداد گرافت های قابل برداشت (تراکم ممکن)  اشاره کرد.

 

Designing eyebrow lines| طراحی خطوط ابرو کلینیک آفرینش
نظرات زیباجویان

با مشاهده نتایج قبل و بعد از کاشت ابرو شما می توانید تصور بهتری از نتیجه کاشت ابروی خود داشته باشید. برای تشخیص اعتبار یک کلینیک بهترین راه مشاهده سوابق کاری آن کلینیک می باشد. شما میتوانید با مشاهده نتایج کلینیک آفرینش و بررسی نظرات مراجعین آن تصمیم بهتری برای انتخاب کلینیک  خود بگیرید.

مشاوره

با  راهنمایی مشاورین ما و همچنین استفاده از اسکنر سه بعدی انتخاب و تصمیم گیری برایتان راحتتر می شود

استخراج گرافت

بعد از مشاوره و انجام آزمایش در این مرحله به دو روش fut وfit شروع به برداشت موها می کنیم (در این مرحله بی حسی تزریق می شود )

طراحی ابرو

براساس معیارهای خاصی از جمله فرم دلخواه ،فرم چهره و میزان گرافت های قابل برداشت انجام می شود

کاشت گرافت

 تارهای مویی که برداشته شده در این مرحله به صورت تکی لابه لای  ابروهای طبیعی با زاویه و  خواب ابرو براساس طراحی و تراکم ممکن کاشت می شود

ما در کلینیک آفرینش با کادری مجرب و متخصصین در حوزه کاشت ابرو و همچنین مشاورین  حرفه ای در این زمینه شما را آسوده خاطر خواهیم کرد.

 

مشاورین ما راهنمای گام به گام شما در تمام مراحل کاشت خواهند بود برای هر گونه سوال   لطفا درخواست مشاوره را کلیک بفرمایید

کلینیک آفرینش آفرینش یک زیبایی
بروز ترین مقالات کاشت ابرو

فرم مشاوره کاشت ابرو